Zemní práce

Při základních úpravách před realizací stavebního projektu, při modernizaci sítě nebo v úpravě zahrady nemusíte hledat nákladná ani složitá řešení. Disponujeme profesionálním vybavením včetně těžkých strojů. V krátkém časovém úseku dokážeme zajistit výkopové práce ve velkém rozsahu. Při drobných úpravách zahradního terénu, bagrování bazénů, septiků nebo jímek můžeme nabídnout praktické menší zařízení. Typ technického vybavení i počet obsluhy vždy uzpůsobíme konkrétní zadané práci. Optimalizujeme vaše náklady, zajistíme požadované výkopové práce nebo přípravu základů v krátkém čase. Postupujeme podle zadaného rozsahu, zároveň vždy dbáme na ohleduplný provoz. Prováděné práce řídíme s maximální opatrností, vždy se snažíme zajistit nízkou hlučnost, prašnost či další omezení během realizace. Souběžně s vykonávanou prací provádíme i odvoz zeminy nebo suti. Řízení velkých strojů vedeme tak, aby nedošlo k narušení nebo poškození upravené sousedící části pozemku.


Pomoc vám můžeme nabídnout i při demolici, nakládce odpadu a materiálu. Při větší rekonstrukci domu nebo zahradních staveb zajistíme náročné těžké práce s odstraněním nefunkčních prvků i svozem odpadu.


Myslete na své zdraví i pohodlí. Náročné stavební úpravy nebo výkopové práce nemusíte řešit kompromisy ani zdlouhavou náročnou prací. Moderní vybavení dokáže v minimálním čase zajistit přesně vedené trasy pro pokladku sítí, upravit základy pro plot, menší stavby, ale i zajistí přesné základy pro realizaci stavby.
 

Kontakty

Stavební firma ABS Bílina

Náměstí 4/2, Chudeřice, 418 01 Bílina


Tel.: 417 821 242

E-mail: absbilina@absbilina.cz

ABS - stavební společnost, s.r.o. - idatabaze.czStavební firmy, práce - idatabaze.cz

Aktuality

Vážení obchodní partneři,

na základě vyhlášky č.359/2011 Sb. o základním registru územní identifikace, adres a nemovitostí nám byla stavebním úřadem MÚ Bílina změněna adresa sídla společnosti.

Naše nová adresa na stávajícím místě je:

ABS - stavební společnost, s.r.o.

Náměstí 4/2, Chudeřice

41801 Bílina

Adresa společnosti je současně fakturační adresou.

01.06.2018

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů

Veškeré informace o zpracování a ochraně osobních...

>> více informací

31.05.2018

Přijmeme stavbyvedoucího

Přijmeme stavbyvedoucího, nabízíme adekvátní...

>> více informací

11.12.2017

Doporučení od Sdružení regionálních portálů

Vážíme si doporučení od Sdružení regionálních...

>> více informací

Certifikáty

certifikáty ABS Bílina certifikáty ABS Bílina certifikáty ABS Bílina
certifikáty ABS Bílina certifikáty ABS Bílina certifikáty ABS Bílina