Každá generace má svůj životní styl a svou „módu“ a v bydlení platí generační rozdíly dvojnásob. Máte dům, který vyhovuje adresou, velikostí, máte rádi okolí, ale zápasíte s kompromisy v uspořádání interiéru nebo s nevyhovujícím vybavením? Pusťte se do rekonstrukce! V domě můžete zmodernizovat kuchyň i koupelnu, můžete změnit příčky, zvětšit obytné prostory, zpřístupnit půdu nebo naopak rozdělit nevyužitelné velké místnosti. Bojíte se náročného projektu a času, který si takové změny vyžádají? Možná zbytečně.

Bez běhání po úřadech

Rekonstrukce domu nemusí být strašákem a určitě by obavy z ní neměly stát mezi vámi a vaším snem o dokonalém bydlení. Na rekonstrukci totiž nemusíte být sami. Stavební firma vás může poměrně bezbolestně provést celým procesem, může s vámi být u prvních nápadů a přenést vaše nápady do oficiálního projektu, zajistí řemeslníky, materiály a co navíc i stavební povolení. Jednáním na úřadech zpravidla vše začíná, nechte se zastoupit, a raději než razítka, řešte třeba barvu obkladů.

Bez shánění a stresu

Velkou výhodou stavební firmy je dispozice profesionálního vybavení a dostupných řemeslníků. Podle projektu si může firma jednoduše naplánovat jednotlivé práce, podle nich zařídí dodávku materiálu a podle nich i konkrétní profese. Obklady, cihly nebo třeba vanu jen těžko převezete běžným vozem, se stavební firmou ale nemusíte shánět náhradní vozidla, půjčovat vozíky ani se bát, kde těžké materiály uskladníte. Nemusíte se ani bát, že vám v domluvený termín řemeslník nedorazí a veškeré práce se zastaví nebo znovu a znovu oddálí. Prací stavební firmy je připravit si časový harmonogram a dodržet jej. A společně s ním i náklady.

Dům podle vás!

Stavební firma vám ušetří nejen čas a energii, ale ve svém důsledku i peníze. Určitě byste řadu prací zvládli sami, ale k mnoha stavebním úpravám nestačí samotný materiál a fortel. Co lešení, speciální nářadí a náčiní… budete si vše půjčovat nebo kupovat? To se v nákladech nakonec odrazí také. Takže s minimální úsporou a velkým vypětím… nakonec zalitujete, že stavební firma by byla bývala lepší.

Velkou výhodou profesionálních firem je navíc důležitý odstup a zkušenost. Můžete se opájet skvělým nápadem, ale objektivní nadhled zkušeného stavaře vám může včas otevřít oči a upozornit na nepraktické důsledky různých změn, nebo naopak k vašemu nápadu přidá další drobnosti, které rekonstruovaný prostor dál vylepší. Firma vám může doporučit osvědčené výrobce ať už půjde o sanitu, pokládku podlah nebo izolační materiály. Dobře vybrané prvky vám mohou ušetřit energie, zlepší komfort bydlení, přidají originální styl, a hlavně poslouží s garancí dlouhodobé životnosti!

Chcete bydlet opravdu ve svém a užít si dům bez častých oprav, úprav a složité údržby? Pak se obraťte na stavební firmu a své prvotní nápady konzultujte s odborníky. Profesionální stavební firma se vám vyplatí ve všech ohledech.