Zabýváme se především výstavbou a rekonstrukcí objektů pro bydlení. V bohatém portfoliu služeb vám můžeme nabídnout kompletní realizaci nových bytových domů včetně výstavby užitných prostor, jako jsou garáže, dílny nebo sklady.

Rozsah služeb nabízí prvotní projekční činnost, výstavbu inženýrských sítí, dodávku materiálu až po samotnou realizaci stavby. Vždy se snažíme maximálně dodržet sjednané termíny, finanční rozpočet a samozřejmě dodržujeme styl a řešení objektu podle zadání.
Novým bytům se vždy snažíme vtisknout moderní nestárnoucí podobu. Ve výběru materiálů dáváme přednost kvalitním složkám s garancí dlouhé životnosti. Zapojujeme moderní technologie a funkční prvky, které zlepšují komfort bydlení a zlepšují klima v místnostech. Správně zvolené izolační prvky se podílí na nižším úniku tepla a snižují náklady v topné sezoně.

Plánování dispozic a technické řešení stavby vždy zvažujeme s perspektivou dalších let tak, aby případné pozdější úpravy bylo možné snadno realizovat. Zhodnotíme vaše bydlení a předáme vám nový byt perfektně uzpůsobený podle vašich představ.