Rekonstrukce bytů může zahrnovat relativně jednoduché úkony, kdy se vytýčením příček mění dispozice interiéru. Další možností je rozšíření původního bytu o půdní vestavbu. Úprava dříve nevyužívaných prostor přinese další užitné plochy, zvýší úroveň a komfort bydlení. Stejně zásadní úpravou je rekonstrukce koupelny nebo kuchyňského jádra.
Nabízíme vám pomoc při rekonstrukci. Zajistíme potřebnou dokumentaci a případná povolení. Vyhotovíme projekční plán, podle odsouhlaseného rozpočtu naplánujeme dodávku materiálu a realizujeme stavební i další návazné práce.

Veškeré činnosti řídíme vždy s maximálním ohledem na vaše pohodlí. Dílčí činnosti řídíme tak, aby na sebe plynule navazovaly. Postup prací probíhá rychle a bez zbytečných prodlev. Vybrané materiály odebíráme do osvědčených dodavatelů s garancí dlouhé životnosti a trvale dobrého vzhledu.

Kdykoli se na nás můžete obrátit. V rámci nezávazné konzultace vám přiblížíme časový i finanční rozsah plánovaných úprav. Doporučíme vám vhodné postupy a najdeme možnosti, jak dosáhnout nejlepšího výsledku. V rámci objektivního hodnocení doporučíme i případné úpravy a změny, které přinesou větší komfort.