Stavba na klíč je dnes často skloňovaný pojem. Za jeho jednoduchým názvem se však schovává celý soubor zodpovědné práce. Krátce lze tento styl spolupráce mezi investorem a dodavatelem charakterizovat jako cestu minimálních starostí pro stavebníka a maximálních starostí pro dodavatele.
Realizace zakázky není většinou tvořena pouze dodávkou stavebních prací, ale obsahuje celý soubor přidružených prací – subdodávek. V případě, že se rozhodnete pro dodávku stavby na klíč, přebereme veškerou zodpovědnost za všechny provedené práce a subdodávky na sebe. Na Vás tedy zůstane pouze ta příjemná část, jako je např. výběr barev maleb, obkladů, zařizovacích předmětů, dveří, oken, podlah, atd. Samotná realizace jednotlivých subdodávek již však probíhá pod naším dohledem a pod naší zárukou.
Tato forma spolupráce má pro stavebníka tedy několik výhod:
– úspora času
– jednání pouze s jedním dodavatelem

– úspora peněz

 

Ne každý se v oboru stavebnictví dobře vyzná a snadno může podlehnout nabídkám nekvalitních výrobků či služeb.

Převzít na sebe odpovědnost za práci jiných je mnohdy velmi nelehký úkol a je patrné, že ne každý si podobný závazek může dovolit. Naše firma má v této záležitosti mnohaletou zkušenost a proto tuto možnost svým zákazníkům vřele doporučujeme a nabízíme.

Stavby na klíč provádíme (až na výjímky) od Chomutova po Ústí nad Labem. Nejčastěji však okres Teplice.