Při základních úpravách před realizací stavebního projektu, při modernizaci sítě nebo v úpravě zahrady nemusíte hledat nákladná ani složitá řešení. Disponujeme profesionálním vybavením včetně těžkých strojů. V krátkém časovém úseku dokážeme zajistit výkopové práce ve velkém rozsahu. Při drobných úpravách zahradního terénu, bagrování bazénů, septiků nebo jímek můžeme nabídnout praktické menší zařízení. Typ technického vybavení i počet obsluhy vždy uzpůsobíme konkrétní zadané práci. Optimalizujeme vaše náklady, zajistíme požadované výkopové práce nebo přípravu základů v krátkém čase. Postupujeme podle zadaného rozsahu, zároveň vždy dbáme na ohleduplný provoz. Prováděné práce řídíme s maximální opatrností, vždy se snažíme zajistit nízkou hlučnost, prašnost či další omezení během realizace. Souběžně s vykonávanou prací provádíme i odvoz zeminy nebo suti. Řízení velkých strojů vedeme tak, aby nedošlo k narušení nebo poškození upravené sousedící části pozemku.

Pomoc vám můžeme nabídnout i při demolici, nakládce odpadu a materiálu. Při větší rekonstrukci domu nebo zahradních staveb zajistíme náročné těžké práce s odstraněním nefunkčních prvků i svozem odpadu.

Myslete na své zdraví i pohodlí. Náročné stavební úpravy nebo výkopové práce nemusíte řešit kompromisy ani zdlouhavou náročnou prací. Moderní vybavení dokáže v minimálním čase zajistit přesně vedené trasy pro pokladku sítí, upravit základy pro plot, menší stavby, ale i zajistí přesné základy pro realizaci stavby.